Yozgat İQOS Elektronik Sigara Ve HEETS Çeşitleri Aynı Gün Kargo İle Teslimat

Yozgat İQOS Elektronik Sigara Ve HEETS Çeşitleri !!

IQOS, Elektronik Sigara İle Koku Ve Duman Olmadan İçebilecğiniz Sigaradır. Kurulumu Kolay Olan Elektronik Sigara Olarakta Bilinen İQOS Avrupa Gibi Ülkelerde Mağazalarda Satışa Başlamıştır. Şarj Edebilir Olması Sayesinde Asla Sizi Yarı Yolda Bırakmaz. İnce Ve Küçük Olmasından Dolayı Cebinizde Taşıyabilirsiniz.

 

Yozgat İQOS Elektronik Sigara Nasıl Sipariş Verebilirim ?

IQOS, sigara Ve HEETS Çeşitlerini Web Sitemizden Temin Edebilirsiniz. https://www.smoktech.com.tr/ Sitemizden Hızlı Sipariş Formu Doldurarak Sipariş Verebileceğiniz İQOS Ve HEETS Aynı Gün Motorlu Kurye Veya Kargo Firması İle Şeffaf Kargo Sistemi İle Adresinize Teslim Edilir. Dilerseniz Havale Veya Kapıda Nakit Ödeme Yaparak Sipariş Verebilirsiniz. Yozgat Ve İlçeleri Olan AKDAĞMADENİ, AYDINCIK, BOĞAZLIYAN, ÇANDIR, ÇAYIRALAN, ÇEKEREK, KADIŞEHRİ, MERKEZ, SARAYKENT, SARIKAYA, SORGUN, ŞEFAATLİ, YENİFAKILI, YERKÖY, …Gibi İlçelerine Gönderilmektedir.

 

İQOS Sigara Tamirini Nerede Yaptırabilirim ?

IQOS, sigara Tamirini Firmamızda Güvenle Yaptırabilirsiniz.Yozgat Da Tamir İçin Firmamızı Arayarak Destek Alabilirsiniz.

Dilerseni https://www.smoktech.com.tr/  Sitemizden Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 

 

 

İQOS Elektronik Sigara Nasıl Kurulur 

IQOS, Elektronik Sigarayı Resimdlerde Gördüğünüz Gibi Kolay Kurulumunu Yapabilirsiniz.IQOS 2.4 Plus, günlük kullanım için mükemmel bir şekilde açılıp kapanmayı kolaylaştıran yumuşak bir mandal mekanizmasına sahiptir. IQOS, tütünü dikkatli bir şekilde ısıtan ve tütün buharı salan teknolojiyi kullanır. Elektronikler, tütünün yanmamasını sağlamak için sıcaklığı kontrol eder.

 

İQOS Şık Ve Tasarım Harikası

IQOS  Sigara Modeli Son Günlerde Kendini Yenileyen En İyi Sigara Modellerinden Biridir. Şık Ve Özel Tasarımı Olan Bu Cihaz Cebinizde Taşıyabileceğiniz Şarj Kutusu İçinde Yer Alır Cihazı Kullandıktan Sonra Tekrar İçine Yerleştirerek Şarj Etmesini Sağlayabilirsiniz. Bu Yüzden Diğer E Sigaraya Göre Daha Çok Tercih Edilme Sebebidir.

IQOS, IQOS 2.4 Plus, Isıtmalı Tütün

IQOS Sigara kutusunda neler var?

• Tutucu – Özel kontrollü bir ısıtma bıçağı kullanarak tütünü ısıtan cihaz

• Hareket halindeyken kolay şarj için bir Cep Şarj Aleti

• Daha temiz – bu kullanışlı temizleme aracıyla IQOS Tutucunuzu en iyi durumda tutun

• IQOS temizleme çubukları – kitinizde hızlı ve kolay derin temizlik için 10 çubuk bulunur

• Bir AC güç kaynağı ve şarj için bir USB kablosu

IQOS, IQOS 2.4 Plus, Isıtmalı Tütün

İQOS Sigara Nasıl Temizlenir !!

Günde bir kez, kapağı Tutucudan çıkarın, birlikte verilen fırçayı takın ve bükün. Orada sıkışmış bir tütün varsa, sadece temizleme kancasını kaydırın ve bükün. Her 20. HEET’ten sonra, temizleme çubuklarını kullanarak derin bir temizlik yapın.. Aşağıdaki önerileri deneyin veya yukarıya yeni bir sorgu girin.

 

 

Yozgat da İQOS Ve Heet Çeşitleri Nelerdir ?

Elektronik Sigara Olarak Satılan IQOS 3 , İqos 3 Duo, IQOS 3 Multi, Iqos Plus 2.4 Ve Heets Çeitleri Olan Heets Bronze, Heets Bronze Avrupa, Heets Bronze Label Kıbrıs,  Heets Purple, Heets Sienna Kıbrıs, Heets Silver, HEETS Teak Selection 1 Karton (10 Paket), Heets Turquaz Kıbrıs, Heets Yellow Kıbrıs, Iqos Heets Amber,  Iqos Heets Amber Avrupa, Iqos Heets Turkuaz, Iqos Heets Yellow, Iqos Heets Yellow Avrupa, Karışık Heets Paketi (Kendin Oluştur) Olarak Çeşitleri Mevuttur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp Sipariş Hattı