2011 yılından beri elektronik sigara satış ve satış sonrası destek ile sektörünün lideri olan firmamız, daha sağlıklı toplum için çalışmalarına devam etmektedir. Ürün temini, yedek parça ve likit sıvısında her zaman müşterinin yanında olan çalışmalar içinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilgiye ve yeniliğe çok önem veren firmamız elektronik sigara konusunda en yeni teknolojileri takip edip müşterilerinin maksimum verim almasını sağlar. Cep telefonundan sonra en iyi icat olan elektronik sigara ve ilişkili ürünleri  en ince ayrıntısına kadar incelemeler yapıp çalışma hayatını planlar. Çünkü önceliğimiz sağlık daha sonra keyif gelmektedir.

Sigarayı bırakmak için geliştirilmiş en iyi ürün olan elektronik sigaranın teknik detaylarını tecrübesi ile harmanlayan firmamız gerekli tüm bilgi birikim, tecrübesi ve ticari faaliyetleri titizlikle sürdürür.

Elektronik sigara konusunda Joyetech mühendislik ve tasarım olarak dünya lideri bir markadır. Joyetech elektronik sigara ve tüm ihtiyaçları optimum keyif, rahatlık ve sigaranın zararları yok edilmiş cihazlar üretir. Bütün Joyetech ürünlerini distiribitör olan firmamızdan temin edebilirsiniz. Smok Türkiye İletişim