Neden SmokTech Elektronik Sigara

Neden SmokTech Elektronik Sigara Tercih Etmeliyiz?

Dünyanın en kaliteli elektronik sigara markalarından biri olarak kabul gören SmokTech. Çıkardığı tüm modellerde yeni nesil ileri teknoloji chipSet ile birlikte 8 devre koruma sistemi ve CE & FDE sertifikalarına sahip malzemelerden üretilmektedir.

Dünyanın en çok tercih edilen modelleri stoklarımızda

Dünyanın her ülkesinde ki Kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ile kullanılan yeni Smok modeller stoklarımızda yerini almaktadır.  350 Watt’a kadar desteklenen modeller ve güçlü Coil Atomizer modelleri için sitemizden kapıda ödeme avantajı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

Set İçerisinde Pil Çıkıyor mu?

Smok marka başta olmak üzere tüm elektronik sigara marka ve modeller de set içerisinde Pil çıkmamaktadır. Piller haricinde ürün sayfasından ilave ücret fiyatı ile ekleme yapılabilmektedir. Tavsiye edilen Pil markaları Sony ve Samsung Piller olup, güvenle kullanabilirsiniz.

İlk Defa Kullanacağım Hangi Modelleri Tavsiye Ediyorsunuz?

İlk defa kullanacaklar için Smok Q Box ve Smok AL85 modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Smok Vape Pen ya da Vape Pen Plus modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Coil (İç Atomizer) Ne Kadar Süre ile değişmeli

Kullanıma bağlı olarak, bir coil kullanım ömrü 20 gün ile 1 ay süre ile değişmesi gerekmektedir. Yanık tadı geldiğinde değişme zamanı geldiği anlaşılır. Eğer, çekim yapmadan düğmeye basılırsa coil anlık sürede içerisinde ki pamuk yanar ve kullanım dışı olur. Bu noktada cihazı doğru kullanmalı ve ilk kurulumda likit koyduktan sonra 30 dakika beklenmesi gerekir.

Set İçerisinde Likit Geliyor mu?

Elektronik sigara cihaz kutu içeriğinde Likit ve pil çıkmamaktadır. Yanında bir adet 30 ml likit hediye olarak gönderilmektedir.

Cihaz Önerileri Neye Göre Değişiyor?

Kullanım amacına göre değişim gösterir. Nargile çekimi ya da sigara çekimi olarak 2 farklı kullanıma göre model tercih edilebilmektedir. Bu noktada çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kargo Kaç Günde Elime Ulaşır?

İstanbul merkezli firmamızdan aynı gün kargo çıkışı yapılır ve 600 km mesafeye kadar 1 iş gününde 600 km sonrası 2-3 iş günü içerisinde teslimat mng kargo ile gerçekleştirilmektedir.